|

Top 10

  1. Sala samobójców. Hejte...
  2. Parasite
  3. The Coldest Game
  4. Knives Out
  5. The Gentlemen
  6. Inception
  7. The Dark Knight
  8. The Dark Knight Rises...
  9. Harry Potter and the C...
  10. Jagten
KEI

The Magnificent Seven


Directed by: Antoine Fuqua

Cinema program "The Magnificent Seven" in Bielsko-Biała

No showtimes for movie "The Magnificent Seven" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Siedmiu wspaniałych
Original title: The Magnificent Seven
Runtime: 132 min.
Production: USA , 2016
Category: action / western
Release Date: 23 September 2016
Distribution: Forum Film

Directed by: Antoine Fuqua
Cast: Denzel Washington, Chris Pratt, Matt Bomer, Ethan Hawke

Remake of the legendary western "The Magnificent Seven", directed by Antoine Fuqua ( "Training Day," "The loss of strength"). The cast included, inter alia phenomenal Chris Pratt ( "Guardians of the galaxy", "Jurassic World"), Denzel Washington ( "No Mercy") and Ethan Hawke ( "Boyhood"). He is responsible for the screenplay Nic Pizzolatto, author of "Detective", one of the most famous series in recent years.
The army of bandits terrorizing a small village on the border of the US-Mexican. Desperate farmers are turning for help to a group of gunmen. Seven mercenaries decides to face the overwhelming enemy forces, but seem to have no chance. Do toughest gunmen will be able to free the village from rogue governments? Can provide residents peace and security?
Average rate: 6.0
rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0
9 votes. | Rate movie
IMDb© rate: Siedmiu wspaniałych on IMDb

Movie trailer: The Magnificent Seven

Your comments

Senior 15. October 2016, 21:04

Totalna kicha w porównaniu do oryginałów, słaba dramaturgia,zlepek scen już pokazywanych w innych filmach - ale gorzej zrobionych, słaba gra aktorów - porażka Denzela (chyba potrzebował kasy). Entuzjaści chyba nie widzieli pierwowzorów i dobrej filmowej klasyki, nawet westernowej np. "W samo południe", "Biały kanion" itp. - pewnie miłośnicy filmów klasy B - D: Szybcy, wściekli,nieustraszeni, głupi i głupsi.Na takie nie trzeba chodzić do kina, wystarczy kablówka. 3/10. Film Porażka.

Senior 12. October 2016, 21:06

Beznadziejne popłuczyny przy pierwowzorach - dla niezorientowanych były 2, japoński i USA. Akcja bez dramatyzmu oryginałów,zlepek scenek z innych filmików, nic oryginalnego, gra aktorów mierna, oni sami też - nawet Denzel (chyba potrzebował kasy). Przy dzisiejszych możliwościach produkcji filmowej kompletna porażka. Podobać się może tylko miłośnikom klasy B-D i niedouczonym gimnazjalistom, którzy nie słyszeli nawet np. o "w samo południe" czy "Białym kanionie" o innych gatunkach i tytułach nie wspominając. Film w sam raz dla gawiedzi, miłośników "szybkich, wściekłych, głupich i głupszych i innych XXL.3/10.Polecam oglądnąć jakąś klasykę w TV.

Pycholek 9. October 2016, 9:48

Na filmie popełniono nie tylko gafę z poprawnością polityczną ale również gafę związaną z kartaczownicą Gatlinga, otóż karabin ten: "The Gatling Gun had a short range, about the same as a rifled musket." co oznacza, że załogę obsługującą kartaczownicę można było wystrzelać za pomocą karabinów długolufowych od których na filmie aż się roiło, bez potrzeby samobójczego szarżowania. Obrońcy popełnili liczne błędy, kardynalny to brak odwodów poza miastem, jak również brak zaminowania "środka miasta". Jak dzieci wchodziło do piwnicy pod sklep od razu wyczekiwałem momentu aż się to zapali, tak jakby nie można było ewakuować dzieci wcześniej w bezpieczne miejsce. Podsumowując, film fajny, nienudny jednak w wielu aspektach uproszczony, przejaskrawiony i trochę zakłamujący rzeczywistość, niemniej wart oglądnięcia.

sEver 6. October 2016, 15:48

Poprawny western do popcornu. Płytki w porównaniu z oryginałem. Nie pozostawi wiele w pamięci.

EMPI 2. October 2016, 10:38

Jest na prawdę OK. Strzelanki zrobione fajnie, nie ma o dziwo wątków miłosnych, tylko jest konkret. Oczywiście polityczna poprawność wygrywa, no ale cóż... Takie czasy i wpływu na to nie mamy. Dobra rozrywka na teraz, bo oprócz tego w kinach straszna kiszka, więc ta kiszka smakuje w sumie nawet wybornie. :-)

icha. 30. September 2016, 10:43

esencja przeciętności i solidności - popkornowy western skrojony na miarę - ten film jest jak taki uczeń w szkole któremu nie zależy żeby mieć dobre oceny więc się zbytnio nie stara bo wie że ma wystarczającą wiedzę żeby spokojnie jechać sobie na ocenach średnich a szkoda bo zawsze można było zaryzykować z jakimś wątkiem i coś zmienić iść do przodu wyciskając więcej brudu rdzy jak na prawdziwym dzikim zachodzie.

senior 29. September 2016, 14:03

do Opia-nka, obejrzyj sobie oryginał, a później se rzygaj - ale we własnym domu !!!

Dem. 29. September 2016, 12:48

Siedmiu wspaniałych w 2016 roku zrobiony świeżym okiem :) Łatwiej byłoby docenić wartkość akcji, widowiskowość strzelanin, a przede wszystkim aktywną obecność kobiecej postaci :) Niestety kiedy zna się oryginalną wersję z 1960 roku trudno uciec od porównań...a jeśli dodatkowo jeszcze ma się do niej stosunek sentymentalny porównania te muszą wypaść na niekorzyść nowości. Kilka bzdur typu murzyn boss na dzikim zachodzie, polityczna poprawność itd. ech..Ameryko pożal się Boże. Jednak mimo wszystko przymykając oczy warto obejrzeć w kinie bo jest to mocny średniak lecz świetnie okrojony i spasowany więc jako całość spójny i wypada całkiem nieźle.

hub 29. September 2016, 11:35

Ok. Dobrze zrobiony.

Beti 28. September 2016, 19:41

Film obejrzeliśmy rodzinnie. Doskonała rozrywka na jesienny wieczór i duża przyjemność z oglądania:)

michał 25. September 2016, 10:20

Znakomity. Aktorsko świetnie! Scenografia i ujęcia pierwsza klasa! Finałowy akt to oczywiście wielki koncert na strzelby i rewolwery z rozmachem ze śladowym wsparciem magii z komputera jednak w bitewnej wrzawie nie gubią się bohaterowie a akcja nawet przez moment nie traci na przejrzystości. Każdy z siódemki ma tu popisową solówkę która podniesie poziom adrenaliny i zapewni świetną rozrywkę. 8/10 polecam

ala 24. September 2016, 15:54

bardzo fajnie zrobiony wart obejrzenia w kinie

opia 24. September 2016, 14:52

Czarnoskóry cowboy... Rzygać się chce od tej poprawności politycznej i zakłamywania faktów.

Add new comment The Magnificent Seven

Your opinion about the movie:

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Cinemas

Premieres

7 August
31 July
24 July

Coming soon

14 August
» more coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2020 Repertuary.pl