|

Top 10

  1. Rambo 5: Last Blood
  2. Joker
  3. Ad Astra
  4. Piłsudski
  5. Legiony
  6. (Nie)znajomi
  7. Polityka
  8. Miszmasz czyli Kogel M...
  9. By the Grace of God
KEI

Paddington


Directed by: Paul King

Cinema program "Paddington" in Bielsko-Biała

No showtimes for movie "Paddington" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Paddington
Original title: Paddington
Runtime: 95 min.
Production: Wielka Brytania / Francja / Kanda , 2014
Category: family / comedy
Release Date: 2 January 2015
Distribution: Monolith

Directed by: Paul King
Cast: Nicole Kidman, Julie Walters, Sally Hawkins

This bear narozrabia today. Paddington bear, who has come a long way from Peru to England to due to a case in the hands of the family hit Brown. Found by them at a London railway station lovable teddy bear in a red hat immediately to the liking of the youngest representative of the family, Jonathan and his sister. Assuming Paddington under his roof Browns, however, had no idea that cute pet przysporzy them a lot of trouble and adventures.
Average rate: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
42 votes. | Rate movie

Movie trailer: Paddington

Your comments

AGA 5. February 2015, 18:02

Naprawdę wciągający film,śmieszny i na pewno poprawia humor.Najlepsza komedia z najlepszych. POLECAM DLA TYCH,KTÓRZY SIĘ NUDZĄ:)

maciekm 2. February 2015, 22:32

Mogę nie być całkiem obiektywny, bowiem przed laty po prostu uwielbiałem książki o Misiu Paddingtonie. Film jest, moim zdaniem, bardzo dobrze zrobiony. Wprawdzie pod względem treści dość mocno odbiega od książkowego oryginału - jest osadzony w innej epoce, chwilami nieco udramatyzowany (na pograniczu thrillera), mieści też sporo wątków i pomysłów innych niż w książkach (np. rola Nicole Kidman). Ale znakomicie oddaje ducha Paddingtonowych przygód i życie rodziny Brownów. Filmowy Paddington, miś o wielkiej kulturze osobistej, i jego nowy dom, zwyczajny i zarazem wspaniały, wyglądają tak, jak czytelnik książek mógł sobie wyobrażać. Niczym niewypowiedziany w filmie, a mimo to słyszalny cytat z książki: " 'Niedźwiedzie', powiedział z goryczą Pan Brown " (który oczywiście też Misia polubił :)). Można zobaczyć, jak wyglądały najmroczniejsze zakątki Peru, które Miś musiał opuścić. Można dowiedzieć się, co skłoniło go do podróży do Londynu. W wielu miejscach film rozbawia lub wzrusza. I myślę, że warto go polecić - tak dużym, jak i małym. Tym, którzy Paddingtona już znają, i tym, którzy o nim jeszcze nie słyszeli.

OSKAR 26. January 2015, 19:11

Fajny film.Rewelacja,jestem zachwycony.

majka 23. January 2015, 11:59

Bardzo udany film ...naprawdę...polecam dla całej rodziny.....****************

Madelaine 17. January 2015, 14:44

Dawno nie widziałam tak dobrze zrobionego "filmu familijnego" :)...Naprawde, bardzo oryginalny, polecvam wszystkim spragnionym bajek na poziomie- i duzym i małym :)

Anka 10. January 2015, 7:34

Rewelacja - owszem nie jest to film dla doroslych, ale dla dzieci (takich ok 6-9lat) - super. Pokazuje jak zmieniają się dorośli po urodzeniu dziecka, pokazuje jak traktujemy inność (ja tej gościnności się nie dopatrzyłam...), pokazuje, że opinii nie wyrabia się na podstawie pozorow - bo ludzie mogą zaskakiwać in plus i in minus. Pokazuje jak to jest być innym - i co to daje (nie myslę tu o misiu). Brak wrzasków i dialogow śmiesznych dla dorosłych a niezrozumiałych dla dzieci, brak jazgotu i dziwnych min. Sytuacje śmieszne - w większości takie, jakie faktycznie mogą się przydarzyć (np. scena łazienkowa). Jeden z lepszych filmow dla dzieci ostatnich lat.

Mzar 8. January 2015, 15:15

Staram sie być obiektywny. Byłem z 2'ką chłopaków - wiek 8 lat + ja i żona. Wszyscy wspólnie potwierdzaja ,że nuda i film o niczym. Momentami śmieszne sytuacje - ale naciągane i przewidywalne, nic co możnaby uznać za "wysokie loty". Wogóle cały ten film nie trzyma się kupy, trudno mi powiedzieć co jest głównym przesłaniem oprócz tego że Londyn to wspaniałe miasto, które jest gościnne dla imigrantów . Szczerze odradzam. Nie marnujcie pieniędzy na bilet.

Madelaine 6. January 2015, 15:00

Jestem zachwycona :)..Naprawde niebanalny film :)

wyczesanyjanusz 3. January 2015, 10:22

dobry polecam.

Add new comment Paddington

Your opinion about the movie:

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Cinemas

Premieres

11 October
9 October
4 October
27 September

Coming soon

18 October
25 October
» more coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2019 Repertuary.pl