|

Wasze hity

  1. Top Gun: Maverick
  2. Minionki: Wejście Gru

Sztuka kłamania

Le retour du heros
Reżyseria: Laurent Tirard

Repertuar filmu "Sztuka kłamania" w Bielsku-Białej

Brak repertuaru dla filmu "Sztuka kłamania" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Sztuka kłamania
Tytuł oryginalny: Le retour du heros
Czas trwania: 90 min.
Produkcja: Francja/Belgia , 2018
Gatunek: komedia / historyczny
Premiera: 20 lipca 2018
Dystrybutor filmu: Kino Świat

Reżyseria: Laurent Tirard
Obsada: Jean Dujardin, Melanie Laurent, Noemie Merlant

Kto potrafi lepiej kłamać, kobiety czy mężczyźni? Wszystko się rozstrzygnie, kiedy rozbrajająco przystojny zdobywca Oscara – Jean Dujardin („Artysta”, „Facet na miarę”) wyzwie na oszukańczy pojedynek piękną gwiazdę Quentina Tarantino – Mélanie Laurent („Bękarty wojny”, „Iluzja”) w nowej komedii Laurenta Tirarda – reżysera hitów: „Mikołajek” i „Facet na miarę”. Jednym z autorów scenariusza jest Grégoire Vigneron, współtwórca produkcji „Kobieta na Marsie, mężczyzna na Wenus”. Kłamanie to prawdziwa sztuka, a oni znają się na tym najlepiej. Wszystko oczywiście w imię... miłości!

On – kapitan Neuville (Jean Dujardin), jest pozbawionym skrupułów, przebiegłym… tchórzem. Ona – Elisabeth (Mélanie Laurent), to szczera, rozważna i honorowa siostra niewinnej Pauline, czyli narzeczonej oficera. Pewnego dnia mężczyzna musi pilnie wyjechać, ale zapewniając ukochaną o swoim uczuciu, obiecuje, że będzie do niej często pisał. Niestety żaden jego list nigdy nie dociera do zrozpaczonej Pauline. Elisabeth postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i, podszywając się pod niesłownego Neuville’a, zaczyna pisać do porzuconej narzeczonej fałszywe wiadomości. Pewnego dnia kapitan niespodziewanie powraca do domu. W trosce o wrażliwe serce Pauline, Neuville i Elisabeth zmuszeni są brnąć w kolejne kłamstwa. Kobieta i mężczyzna prześcigają się w coraz bardziej wymyślnych historiach, a ich finezja nie zna granic. W kłamstwach jednak łatwo można się pogubić.Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 4 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: Sztuka kłamania on IMDb

Trailer filmu: Sztuka kłamania

Wasze opinie

Natasza 21. lipca 2018, 16:45

Coś ewidentnie poszło nie tak... w zamyśle miała to być chyba historia o dwóch różnych charakterach z zupelnie innych powodów uwikłanych w to samo kłamstwo. Wyszło malownicze, ale niezbyt i interesujące filmidelko, gdzie ona się wścieka i oburza, on się śmieje i szydzi, a wszystko się kończy tak, jak kończyć musi. Bez fajerwerków.

Aga 21. lipca 2018, 8:10

Świetny :)

Dodaj nowy komentarz Sztuka kłamania

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

30 września
23 września
16 września

Zapowiedzi

Repertuar Kin