|

Wasze hity

KEI

Od 12 marca do odwołania wszystkie kina zamknięte !

Decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego wszystkie placówki kulturalne w Polsce: muzea, teatry oraz kina zostały zamknięte do odwołania !

Gdy tylko będzie znana data ponownego otwarcia kin, niezwłocznie ją podamy.

Wyświetlany poniżej repertuar jest nieaktualny !
Wyświetlamy go jedynie aby wyszukiwarki internetowe nie uznały strony za nieaktywną.

Roman barbarzyńca

Ronal barbaren
Reżyseria: Kresten Vestbjerg Andersen, Thorbjorn Christoffersen

Repertuar filmu "Roman barbarzyńca" w Bielsku-Białej

Brak repertuaru dla filmu "Roman barbarzyńca" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Roman barbarzyńca
Tytuł oryginalny: Ronal barbaren
Czas trwania: 89 min.
Produkcja: Dania , 2011
Gatunek: animacja / przygodowy / komedia
Premiera: 20 lipca 2012
Dystrybutor filmu: Kino Świat

Reżyseria: Kresten Vestbjerg Andersen, Thorbjorn Christoffersen
Obsada: Anders Juul, Hadi Ka-Koush, Laerke Winther Andersen

Plemię kulturystycznych barbarzyńców cieszy się w krainie Wszechściemia sławą niepokonanych wojowników. Jednak pewnego dnia, wskutek zdradzieckiej intrygi, prawie wszyscy bitni pakerzy trafiają do niewoli okrutnego księcia, chorobliwie napalonego na władzę nad światem. Prawie czyni wielką różnicę. Obdarzony wąskimi barami i szerokim uśmiechem Roman, wieczny przedmiot kpin współplemieńców, pozostał na wolności i musi zebrać w sobie nadludzką odwagę, aby ruszyć z odsieczą uwięzionym barbarzyńcom. W pełnej przygód i śmiechu wyprawie herosowi z przypadku towarzyszyć będą: bard zdolny do wszystkiego (poza śpiewaniem), dziewica, która świetnie radzi sobie z każdym orężem oraz wiedziony proroczymi wizjami elf-niedorajda.Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 732 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Roman barbarzyńca

Wasze opinie

Merida 10. sierpnia 2012, 10:14

Już wolę Meridę Waleczną.

ano 5. sierpnia 2012, 13:07

glupkowate i tyle, na szczescie sie z mlodociana (10 lat) nie wybralismy, prosba do dystrybutorow, by zawsze przyt kazdym filmie bylo okreslone od jekiego jest wieku ! tego czestoi na stronach kin nie ma, film beznadziejny, szczegolnie jak sie interesowalo tym okresem w historii, ani smieszne ani ciekawe,

Wabik 3. sierpnia 2012, 13:22

Do rodzica. Trzeba chyba wykonać jakiś minimalny wysiłek informacyjny zanim się zabierze dziecko na film. A nie mieć pretensje do niewiadomo kogo. W Polsce nie ma przepisów o ograniczeniach wiekowych i decydują o tym rodzice. Nie każdy film animowany musi być bajką! Skąd w ogóle założenie, że Roman jest dla dzieci??? Sorry, ale uparte powtarzanie słowa "bajka" nie ma mocy sprawczej. Trailery filmu jednoznacznie pokazywały, że jest to komedia dla starszych nastolatków i dorosłych. Również wiek sugerowany przez dystrybutora jest "od 15 lat".

Mila 31. lipca 2012, 19:12

Fajny :)

rodzic 31. lipca 2012, 17:55

Przede wszystkim trzeba zacząć od tego, że nie jest to animowana bajka dla dzieci lecz dla dorosłych!!! Na początku horror - przerażające sceny, krew i straszące postacie, później mniej strachu, ale dużo skąpo ubranych postaci animowanych, których strój podkreśla i uwydatnia to i owo. Mnóstwo śmiesznych tekstów, które niestety nie będą zrozumiałe dla dzieci, bajka pełna tekstów i aluzji seksualnych!!! Uważam, że jest to animowana bajka dla dorosłych lub młodzieży od minimum 16 lat albo i nawet 18. Szkoda, że na plakatach czy filmach reklamujących "bajkę" nie ma żadnych informacji dotyczących, iż nie jest ona przeznaczona dla małych dzieci !!!

Dodaj nowy komentarz Roman barbarzyńca

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

22 maja
15 maja

Zapowiedzi

1 czerwca
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin