Lang pl
|

Top 10

  1. Venom
  2. Kamerdyner
  3. 7 uczuć
  4. Dywizjon 303
  5. Hurricane: Squadron 30
  6. Kler
  7. Serce nie sługa
  8. Najlepszy
  9. Pomiędzy słowami
  10. Ready Player One
KEI

Za niebieskimi drzwiami


Directed by: Mariusz Palej

Cinema program "Za niebieskimi drzwiami" in Bielsko-Biała

No showtimes for movie "Za niebieskimi drzwiami" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Za niebieskimi drzwiami
Original title: Za niebieskimi drzwiami
Runtime: 90 min.
Production: Polska , 2016
Category: family / adventure
Release Date: 4 November 2016
Distribution: Mówi Serwis

Directed by: Mariusz Palej
Cast: Ewa Błaszczyk, Michał Żebrowski, Teresa Lipowska

Such screening of Polish bestseller and reading at the same time chosen by many teachers still in theaters was not. The film "Behind the blue door", directed by Mariusz Paleja, takes viewers on an extraordinary journey. It has everything you love children - curious heroes, mysterious monsters and new friends - a magical, colorful birds. He talks about what happens when you close your eyes and fall asleep ... Magical doors lead to the world "in a dream." So real that you can live in it, so exciting, she wants to know him and so mysterious that you can be afraid of him. This film is first executed with such panache and special effects Polish cinema, which will appeal to the whole family. It shows the great value is the power inherent in parental love.


Translated by google logo


Average rate: 7.0
rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0
17 votes. | Rate movie
IMDb© rate: Za niebieskimi drzwiami on IMDb

Movie trailer: Za niebieskimi drzwiami

Your comments

mimi 3. March 2017, 2:05

XXD ! :)

Katarzyna 26. February 2017, 15:32

Naprawdę świetny film. Już nie pamiętam kiedy oglądałam polski film dla całej rodziny gdzie i treść i efekty były światowym poziomie. Niezwykle poruszający i optymistyczny.

IZA 26. February 2017, 15:31

Cudowny film! Wzruszający, z fantastycznymi efektami specjalnymi i wspaniałą muzyką! Polska produkcja, która może stanąć na równi z Harry Potterem, Księciem Kaspianem z lew, czarownica i stara szafa i innymi filmami tego typu. Prawdziwa baśń klasyków, jest zło, jest strach, ale dobro zwycięża! Polecam!

Mini 26. February 2017, 15:13

XXD ! :)

Gina 24. February 2017, 20:01

Jeden z piękniejszych filmów jakie ostatnio oglądałam. Zachęcam wszystkich, szczególnie rodziców- to nie strata czasu, jak większość bajek, a piękna opowieść o życiu i prawdziwej miłości! Do tego baśniowe sceny, przepiękna scenografia i wspaniała obsada! Wielki szacunek i brawa dla jego twórców i pani Ewy Błaszczyk!

Jarek 23. February 2017, 22:13

Synek stuka mnie w trakcie projekcji, nachylaniu się a on szepcze: tato to naprawdę polskie? Mówię tak. On na to - Wow! To jest dla mnie najlepsze recenzja tego filmu. Chłopak chodzi juz do 4 klasy i widzisł do tej pory dziesiątki zachodnich filmów. Szacun!

Maria 23. February 2017, 22:07

Świetny film. Wzruszający i głęboki. Wreszcie dobre polskie kino dla dzieci i rodziców. Byłam z 7 latkiem i 9 latką. Synek Po wyjściu z kina przytulił się i powiedział mamo kocham cię... dla takich chwil się żyje. Pani Ewa Błaszczyk i Pani Magdalena Nieć wspaniałe.

goga 16. December 2016, 23:33

Ze względu na tematykę i straszydła, film dla widza powyżej 12 lat. Na film trzeba przyjść przygotowanym tzn. trzeba wiedzieć lub powiedzieć dzieciom czym zajmuje się fundacja Akogo? Mnie film się podobał, efekty na poziomie i występ Błaszczyk przy temacie śpiączki, nadaje filmowi inny wymiar. Film dla widza myślącego,

Mama 19. November 2016, 0:14

Stanowczo nie dla dzieci, dla 14 latków może i tak, ale nie dla młodszych dzieci. Mój 9-letni syn przeżył mega traumę, i wcale się mu nie dziwie. Postać opetanej ciotki Agaty, wyglądającej jak rozkładające się zombie jest jak wyjęta z najgorszego horroru. Większość dzieci w kinie była przerażona, połowa wyszła z kina z płaczem :( nawet dla mnie te sceny były obrzydliwe i całkowicie niepotrzebne. Poza tym film OK, choć mnie efekty specjalne nie powaliły... zmiana koloru drzew czy trawy to chyba nie był mega wyczyn... sama opowieść super, gdyby kategoria wiekowa była odpowiednio opisana - 14 lat horror dla nastolatków

Mariusz 8. November 2016, 20:52

Film nuda polskie kino i polskie efekty polaczone z polska fabułą mieszanka jak w kaszance nie polecam

tatianabb 6. November 2016, 14:52

Film wyborny, nieoczekiwany i nieprzewidywalny.

Add new comment Za niebieskimi drzwiami

Your opinion about the movie:

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Cinemas

Premieres

19 October
12 October
5 October

Coming soon

26 October
2 November
9 November
» more coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2018 Repertuary.pl